Velikost textu:   A    A    A

Vyhlášení Senior roku 2013

Sobota 7.12.2013 byla pro 17 členů našeho Snesen klubu slavnostním dnem. Zúčastnili jsme se v Pražské křižovatce vyhlášení seniora roku 2013.
Z Pardubic jsme odjížděli v několika skupinkách a různých časech. Podle zájmů někteří navštívili Slovanskou epopej, trhy na Staroměstském náměstí, či půvabnou Vánoční řemeslnou výstavu v podzemí Betlémské kaple.
Samotná slavnostní událost předávání cen byla zarámována krásným, vznešeným prostorem kostela sv.Anny. Hudební program byl skvělý, pan dirigent Pešek a paní Pecková vynikající. Bylo příjemné vidět „naživo“ např. pana profesora Janoucha, paní Stašovou a další.
Po skvělém programu byla připravena stejně skvělá tečka v podobě chutného občerstvení. Mnozí by si rádi pohovořili u skleničky vína se členy jiných klubů, bohužel, museli jsme pospíchat na vlak. Ve večerních hodinách je spojení na Pardubice omezené.
Odjížděli jsme s úsměvem, spokojeni a budeme na tento zážitek dlouho vzpomínat.