Velikost textu:   A    A    A

Společné vánoční posezení

Na poslední akci v tomto roce se určitě všichni těšili. Bylo jí vánoční posezení. Po mnoha mlhavých, zasmušilých dnech se asi i sv. Petr v pondělí (16.12.) rozhodl ohodnotit naši činnost, a za krásnými, vitrážovými okny historické klubovny Spolkového domu se rozzářilo slunce.
Za nemalého, obětavého úsilí několika členek bylo v 10 hodin dopoledne vše připraveno. Účast byla téměř stoprocentní. Našimi hosty byla pí ředitelka Krajské knihovny, pracovnice dětského oddělení knihovny a naše koordinátora. Všechny nás přivítala předsedkyně klubu pí ing. Hemerová, poděkovala za pomoc a vstřícnost knihovně a zhodnotila naše snažení. Paní ředitelka Kodetová ocenila spolupráci a připomněla více než roční historii. Spolupráci ocenily i pracovnice z dětského oddělení knihovny. Potom už následoval jen společný přípitek do nového roku, oficiality končily a mohli jsme se věnovat zábavě. Koledy, písničky našeho mládí, nejen ze Semaforu, vtipkování, povídání. Škoda, že klubovna neskýtala více místa, určitě by došlo i na tanec, a ne jen na jeho náznaky, podupávání a tleskání. Paní Grohová z hudebního oddělení přinesla kytaru, paní Komárová – koordinátorka, zase housličky a tak byl i hudební doprovod.
Přišla mezi nás i naše nominantka na Seniora roku, paní Bakalíková (92). Její elán a dobrá nálada byly nakažlivé.
Byla to pěkná akce. Více jsme se poznali a máme zase na co vzpomínat.
Tak hezké Vánoce a šťastný nový rok 2014.